Які світлодіодні лампочки частіше за все встановлюються в фарах автомобіля?

Майже кожен другий автомобіліст згоден із тим, що самими кращими та надійними освітлювальними приладами вважаються світлодіодні лампи в авто. Вся справа у тому, що вони мають зовсім іншу конструкцію, за рахунок чого не приходять в недійсність раніше часу. Крім цього варто зазначити, що такі лампочки випромінюють доволі яскраве біле світло. Але при цьому воно не шкодить людському оку, навіть при тривалому керуванні машини у нічний час. Саме тому такі оптичні прилади змогли завоювати особливу прихильність та популярність.

світлодіодні лампи в авто


Для того щоб встановити світлодіодні лампочки на машину, їх необхідно із самого початку правильно підібрати. Із цією метою доведеться заздалегідь ознайомитися із доволі важливою інформацією, яка вплине на приймання остаточного рішення.
Перш за все хочеться сказати, що світлодіодні прилади мають два типа напруги, в залежності від показників самого транспортного засобу. Саме тому можна купити лампочки із показником 12 або 24В. При цьому перші елементи встановлюються у легкові авто, а другі – у вантажний транспорт. Крім цього такі лампочки не полюбляють різноманітні коливання напруги у електричній системі авто. Саме тому в їх конструкції передбачена наявність драйверів.
Як би там не було, під час вибору оптичних продуктів для автомобіля необхідно звертати особливу увагу на цоколь. Тут справа йде про спеціальну металеву частину на лампі, яка контактує із електричною системою авто. Для того щоб правильно підібрати лампочки світлодіодні по цоколю, достатньо прочитати технічну документацію до автомобіля. Саме в ній виробник дає чіткі поради із цього приводу. Наприклад, для ближнього світла частіше за все використовуються прилади із маркуванням Н7 або Н11. При цьому вони мають оптимальний світловий потік та потужність. Що стосується дальнього світла, для нього ідеальним варіантом вважаються лампочки із показником Н1. Але на відміну від попереднього варіанту тут доводиться говорити про потужність від 17 до 20вт, а також більшому світловому потоку. Для автомобілів, які мають сумісні фари, у яких за різни режими освітлення відповідає одна лампа, необхідно використовувати світло діоди із цоколем Н4.

світлодіодні лампи в авто


Якщо у вас залишились якісь питання або ви хочете оформити заявку на придбання освітлювальних приладів для автомобіля, звертайтеся за допомогою до кваліфікованих фахівців профільних компаній.
Велика кількість якісних та надійних світлодіодних приладів для машин від відомих виробників представлена на спеціалізованих ресурсах. Саме тому для придбання оптичних продуктів, достатньо відвідати сайт інтернет – магазину, та подивитися каталог оптичних елементів.

Наверх